O DEWELOPERZE

Inwestorem jest firma “Tomex “ Tomasz Helt używający nazwy handlowej HELT DEWELOPER powstała w 2011r.

Założycielem biura jest Tomasz Helt, który rozpoczął karierę zawodową w 2000 roku prowadząc działalność gospodarczą.

Długoletnie doświadczenie w pracy przy dużych projektach inwestycyjnych i budowlanych, pełne zaangażowanie pozwalają na dynamiczny rozwój firmy.

Naszym celem jest budowanie mieszkań dla ludzi, którzy tak jak i my cenią sobie jakość, styl, bezpieczeństwo i komfort oraz inwestują w przyszłość.

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU

Zapewnienie nabywcy bezpiecznego zakupu mieszkania i minimalizowanie ryzyka finansowego w trakcie jego budowy to dla nas sprawa priorytetowa. Gwarantem bezpieczeństwa realizowanej przez nas inwestycji jest bank. Środki wypłacane z tytułu podpisanych umów są lokowane na zastrzeżonym rachunku i znajdują się pod kontrolą banku.

Klientom proponujemy umowę deweloperską w równym stopniu zabezpieczającą Kupującego i Sprzedającego oraz przejrzyste zasady zakupu mieszkania. Przyszły właściciel otrzymuje od nas pełną informację o inwestycji oraz komplet dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu. W umowie jasno określamy termin zakończenia budowy, a wpłaty poszczególnych transz następują dopiero po zakończeniu  danego etapu prac na podstawie okazanego Nabywcy protokołu zakończenia robót.

 

DOSKONAŁOŚĆ

Dążenie do doskonałości to nasza pasja. Staramy się aby w naszych projektach odnaleźli Państwo wszystko to co dla Was najważniejsze: funkcjonalność, nowoczesny design, prestiż i spokój. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób mieszkanie jest synonimem stabilizacji i bezpieczeństwa, a dla nas najwyższym celem jest pomoc Państwu w osiągnięciu tych marzeń.

Tworzymy i budujemy z pasją dla Was jak dla siebie!